panna młoda

Modna Panna Młoda

Świat mody nieustannie zaskakuje nas nowymi, coraz bardziej śmiałymi i niezwykłymi stylizacjami. Tak również jest i w modzie ślubnej. Pokazy mody ślubnej są jednymi z bardziej wyczekiwanych a zapowiedzi najnowszych trendów ukazują się już na pół roku wcześniej. Oczywiście moda ślubna obejmuje nie tylko ubrania, ale również całą oprawę włączając w to wystrój kościoła, kwiaty i wszystkie inne dodatki.

Co więc zobaczymy w sezonie ślubnym, który właśnie się rozpoczyna? Czeka nas wiele interesujących stylizacji. Suknie ślubne [annakara.com/suknie-slubne.html] w bieżącym roku cechować się będą przede wszystkim wielką elegancją – świetnym przykładem ilustrującym bieżące trendy jest poniższa kolekcja. Zapraszamy do obejrzenia!

Niemal w każdej kolekcji ślubnej pojawiły się asymetryczne dekolty w stylu greckim. Jakie są zalety tego typu dekoltów? Przede wszystkim są bardzo wygodne. Suknia z jednym ramiączkiem przyciąga wzrok i pozwala na zabawę formą. Będziemy czuć się w nich znacznie pewniej niż w sukniach bez ramiączek, które często po prostu opadały i nie trzymały się tam, gdzie powinny, powodując dyskomfort.

Nadal bardzo modne są połączenia kolorystyczne, które pojawiały się już w zeszłym sezonie. Najczęściej jest to połączenie czerni i bieli – zarówno w sukniach ślubnych jak i dodatkach takich jak kwiaty czy wystrój Sali.

Na wybiegi powróciły również suknie ślubne z rękawami – zarówno tymi długimi jak i krótkimi. To świetne rozwiązanie na chłodniejsze miesiące. Długie rękawy w sukni ślubnej można również odpiąć – po ceremonii w kościele bez problemu zmienimy naszą suknię na tą bez rękawów. To bardzo uniwersalne rozwiązanie. Jakie okrycie wierzchnie wybrać jeśli dzień ślubu będzie chłodniejszy? Pelerynkę! Niezwykle eleganckie i wygodne narzutki zrobią w tym roku prawdziwą furorę!