suknia ślubna

Co z tymi sukienkami zimą?

Nie wszyscy lubią zimę. Jest to okres dość specyficzny. Jest nie tylko krótszy dzień, zimno, mróz czy opady śniegu. Wielu ludzi ma problem z dostosowaniem ubioru do tej pory roku.  Jedni uważają, że zimą kobiety powinny nosić tylko i wyłącznie spodnie, inni natomiast sukienek oraz spódnic nie przekreślają w tym okresie. Jednakże te kobiety, które wychodzą za mąż zimą właśnie są skazane na suknie ślubne nawet zimową porą. Nie ma odwrotu.

Ale czy sukienka zimą to straszne przestępstwo? Być może zakładanie cienkich, zwiewnych spódnic czy sukienek na ramiączkach wygląda niezbyt dobrze, gdy na zewnątrz jest trzaskający mróz. Co prawda kobiety dzielą się na te o ciepłej jak i zimnej krwi. Jest to sprawka raczej zapasów „sadełka”. Jednakże nawet te, którym i zimą jest ciepło ze względów zdrowotnych nie powinny nosić lekkich sukieneczek. Projektanci wyszli naprzeciw kobietom i stworzyli sukienki czy spódnice, które z powodzeniem można nosić zimą. Są przede wszystkim uszyte z cieplejszego oraz grubszego materiału, który grzeje to co trzeba. Jeśli nawet są zbyt krótkie czy bez rękawków, można je odpowiednio zaaranżować, aby były odpowiednie zimową porą. Wystarczy pod spód założyć kryte rajstopy czy jakże modne legginsy, a stylizacja nie dość że na czasie, to odpowiednio dostosowana do pory roku. Kolorów również nie należy skreślać. To fakt, że czarny zwłaszcza zimą sprawdza się, ale połączenie z kolorowymi dodatkami, wprowadzić może wiosnę na naszym kobiecym ciele.

Zatem kobieta swoje atuty prezentować powinna przez cały rok, a nie tylko latem. Suknie ślubne 2014 annakara.com – atrybuty kobiecości – powinny znaleźć się w damskiej garderobie zarówno latem jak i zimą.